5 שלבים ללמידת תוכנת רוויט

יכולת המידול המתקדמת של תוכנת רוויט מהווה את הדרך הטובה ביותר בעבורכם כאדריכלים לייצר מודלים מתקדמים במהירות וברמת איכות יוצאת מהכלל. במדריך זה נציג חמישה שלבים ללמידת התוכנה, כך שגם אתם תוכלו להצטרף למהפכה.

כיצד לומדים את תוכנת רוויט? חמישה שלבים חשובים שכל אדריכל חייב להכיר

תוכנת רוויט כבשה את ענף האדריכלות, ולא בכדי. מדובר בתוכנה מתקדמת אשר מאפשרת לכם כאדריכלים ליצור מודלים ותכנונים הנדסיים באופן יעיל, ובסנכרון מלא ביחד עם הצוותים אשר עובדים ביחד איתכם. ביחס לתוכנות דומות, את תוכנת רוויט יש ללמוד בשלבים ובאמת מרכז לימוד אשר מורשה מטעם התאגיד אוטודסק להדרכה. לימוד רוויט יכול להתבצע במספר שלבים:

  1. לימוד הבסיס – הבסיס של התוכנה מתחיל מהסבר על BIM Building Information Modeling) ) מודל ממוחשב אשר באמצעותו ניתן לקבל ייצוג דיגיטלי של המבנה אותו מקימים באמצעות התוכנה, בין אם מדובר במבנה למגורים או במבנה משרדי. שלבי הבסיס כוללים גם הכרות עם התוכנה והממשק, הסבר על מבנה סרגל הכלים וכן כיצד לגשת במהירות לקבצים, וזאת בכדי להתחיל ולבסס ידע בכל הקשור לפעולות הבסיס אותן ניתן לבצע באמצעות התוכנה המתקדמת הזו.
  2. שרטוט – מאחר ומדובר בתוכנת שרטוט, בשלב הבא תוכלו להכיר את כל האלמנטים אשר מאפשרים ליצור תוצר איכותי – יצירת מפלסים, עבודה עם ZOOM, בחירת אובייקטיבים וכן הגדרת מפלסים.
  3. קיר מסך – שלב הכרחי בלמידה של תוכנת רוויט מבוסס על קירות מסך, החל מעריכה ועד הקמה של גרידים ופרופילים. מדובר בשלב מתקדם יותר אשר כולל הסבר על מידות התוכנית וכן תפיסת נקודות אחיזה, ועל כן מדובר בשלב אשר משלב אלמנטים בולטים יותר הן מבחינת תמהיל העיצוב והן מבחינת השרטוט של המבנים, כולל רזולוציות של עריכה.
  4. טקסטים – באמצעות תוכנת רוויט ניתן לבצע שינוי טקסט אוטומטי וכן טעינה של סימובלים, ועל כן בשלב הבא נלמד כיצד לשלב את כל המרכיבים הללו לצורך יצירת תוצר מוגמר איכותי ומדויק.
  5. קיצורי דרך – בשלב האחרון נלמד כיצד להשתמש בקיצורי הדרך של התוכנה וכן כיצד להטמיע את התוכנה בעבודה השוטפת, כך שניתן יהיה לעבוד על הפרויקט עם מספר משתמשים במקביל. מדובר בייעול של תהליך העבודה ועל כן מדובר בשלב הכרחי בתהליך של לימוד רוויט, ועליו אסור לוותר.

 

קורס רוויט מקצועי – הדרך הבטוחה להצלחה כאדריכלים מובילים

באמצעות מרכז ארכיטקטוב תוכלו לעבור קורס רוויט מקצועי ומקיף, בליווי מצד סגל מרצים מקצועי וכן הכוונה אשר נעשית לכל אורך הדרך ובכל שלב. מדובר בקורס אשר כולל 12 מפגשים ו 48 שעות לימוד בסביבת לימודים חדשנית ומתקדמת. מעוניינים לנסות שיעור ראשון ללא עלות? היכנסו כבר עכשיו לאתר הרשמי של ארכיקטוב והשאירו פרטים או חייגו למספר 03-9499299.

טבלת

תוכן עניינים

רוצים לפרסם אצלנו באתר? השאירו פרטים ונחזור אליכם

אהבתם את הכתבה ? שתפו בקליק
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
שיתוף ב print
כתבות אחרונות באתר
כתבות נוספות שאולי תאהבו
.elementor-post__title { height: 8px!important; overflow: hidden!important; }.span.elementor-post__title { display: block; height: 20px; overflow: hidden; }